CASANOVA Living

CASANOVA LIVING ALBANIA

Bëjeni Ambientin Tuaj

Bëjeni Ambientin Tuaj më

15 Vite Casanova Living, krenohemi me arritjet tona ne prodhimin e mobiljeve, nga dizajnimi te dorezimi, sipas kerkesave dhe projekteve tuaja!

Nuk eshte thjesht mobilim, ështe CASANOVA LIVING!
Class në prodhimin e mobiljeve!

Cilësi e Garantuar

Ne jemi më te mirët kur vjen puna tek mobiljet, dekorimi i shtëpise dhe interior design, dhe kemi rreth 20 vite eksperiencë.

Punë e Personalizuar

Ne kemi si qëllim të përmbushim kërkesat e klientëve. Cdo detaji i kushtohet rëndesi deri sa ti afrohemi perfeksionit.

Transport i Shpejtë

Merrni porosinë ne më pak se tre ditë pune, me një cmim te arsyeshëm.

KOMPANIA JONE

Shërbimet Tona

Biznesi jone ofron tre shërbime cilësore, qe janë te listuara si më poshtë.

Interior Design

Ne ofrojmë si shërbim Interior Design, qe përfshin planimetri, zgjedhje të ngjyrave, mobilim dhe ndricim. Ne ju ndihmojmë të gjeni dizajnin perfekt për ambientin tuaj.

Home Decor

Dekorimi i shtëpisë përfshin krijimin e një ambienti komod duke zgjedhur mobilimin, theksin e ngjyrave, dizajnin e veshjeve të mureve dhe ndricimin sipas deshires. E gjitha kjo bën qe ambienti juaj të bëhet ende më i vecantë.

Mobilim i Personalizuar

Dyqani jone ofron nje larmishmëri mobiljesh që mund ti gjeni tek dyqani jon fizik dhe online. Nëse ju duhet dicka me specifike, na kontaktoni më poshtë, dhe do mundohemi qe t'ju përmbahemi kërkesave tuaja.
Produktet

Mobiljet Tona

Këto janë disa nga mobiljet tona me të kërkuara.
Rreth nesh

Historia Jonë

Ne jemi nje nga mobilieritë me të mëdha në Shqiperi që modelon ambiente komode me teknologjinë më të fundit. Me rreth 20 vite eksperiencë, ne sjellim në treg cilësi dhe profesionalizëm, duke u fokusuar në funksionalitet dhe estetikë. Që nga rezidencat e deri tek Kompanitë e ndryshme, ne jemi zgjedhja e duhur për arredime të cdo lloji.

Snapinsta.app_185936230_1659612150895536_4541375609977617516_n_1080
quality-sect2.jpg
Cilësia

Cilësia mbi sasinë

Prioriteti ynë është ekselenca dhe puna e shkëlqyer, që i tejkalon pritshmërite e klientëve tanë. Ne shohim cdo detaj te vogel që të sigurohemi per një punë sa me të mirë. Dedikimi jonë ndaj cilesisë vendos një standart të ri se cfarë do të thotë të bësh nje punë te shkëlqyer.

PUNët

Klientët Tanë

Ne kemi punuar me disa nga kompanitë dhe bizneset më te njohura ne Shqipëri.

Swiss Diamond Hotel

Prishtinë, Kosovë

Një nga hotelet më të mëdha në Prishtinë. Përfshin bar restorant, pishinë të brëndshme, spa, qëndër fitnesi dhe shumë të tjera...

AMAZONIC

Tiranë, Shqipëri

Gjëndur mbrapa Stadiumit Air Albania, këtu mund të gjeni një larmishmëri gatimesh me një ambient tepër komod.

Mark Hotel

Tiranë, Shqipëri

Nje hotel luksoz me katër yje, gjëndur në autostradën Tiranë-Durrës në kilometrin e katërt. Nje vend ideal për tu relaksuar.

Itierra Bar Coffee

Tiranë, Shqipëri

Kjo kafe ofron një atmosferë të qetë, një menu të plotë dhe një staf miqesor.

SOFRA E ARIUT

Tiranë, Shqipëri

Tradita e vjetër Shqiptare, e sjellë në një stil të ri. Një nga restorantet më të njohura për gatime tradicionale Shqiptare.

Van Gogh Tirana

Tiranë, Shqipëri

Një restorant unik, dhe një vend i mrekullueshëm për të shijuar nje Drekë ose Darkë me miqtë ose familjen tuaj.