CASANOVA Living

RRETH NESH

Historia Jone

Kush jemi Ne

Në Casanova, ne krenohemi me 25 vite ne fushen e prodhimit te mobiljeve në Shqipëri, kujdesemi për arredimin e shtepive dhe bizneseve më prestigjoze ne shqiperi. Synimi ynë është të tejkalojmë pritshmëritë e klientëve tanë duke ua ofruar pllaka mobiljeve cilësore të cilat vërtetojnë kohët dhe tregojnë elegancë dhe rafinim.

Ekipi ynë

Përveç kësaj, ekipi ynë i dizajnerëve të brendshëm ekspertë është gjithmonë në dispozicion për t’ju ofruar udhëzime dhe këshilla personalizuar se si të bëni hapësirën tuaj vërtet të juaja. Lejoni që Casanova t’ju ndihmojë sot për të kthyer shtëpinë tuaj në një vendbanim.

Arredoni ambientin tuaj perfekt që sot me ndihmën e Casanova

Eksperienca

20 Vite Eksperiencë

Kompania jonë nisi si një biznes i vogel, i shtyrë nga pasioni për mobilim dhe arredim të brendshëm. Sot, ne mund të themi me krenari që i shërbejmë klientëve gjatë gjithë Shqipërise.

Snapinsta.app_198106657_215321140252922_3600044514965669222_n_1080
Snapinsta.app_340180516_1183100012402036_4814213973016387837_n_1080 (1)
Snapinsta.app_305680516_478891117477793_1152765204076233957_n_1080
Puna jonë

Mobilim i Personalizuar

Ne ofrojme mobilje te personalizuara dhe cilesore qe i permbushin kerkesat e klienteve tane. Ekipi yne mund te krijoje nje larmishmeri llojesh dhe stilesh mobilimi, dhe mund te aplikojne shume lloje materialesh dhe stilesh. Cdo mobilje eshte e krijuar ne menyre artizanale per tu sigurar qe funksionaliteti dhe jetegjatesia te mos jene problem. 

KOMPANIA JONE

Sherbimet Tona

Biznesi jone ofron tre shërbime cilësore, qe janë te listuara si më poshtë.

Interior Design

Ne ofrojmë si shërbim Interior Design, qe përfshin planimetri, zgjedhje të ngjyrave, mobilim dhe ndricim. Ne ju ndihmojmë të gjeni dizajnin perfekt për ambientin tuaj.

Dekorimi i Shtepisë

Dekorimi i shtëpisë përfshin krijimin e një ambienti komod duke zgjedhur mobilimin, theksin e ngjyrave, dizajnin e veshjeve të mureve dhe ndricimin sipas deshires. E gjitha kjo bën qe ambienti juaj të bëhet ende më i vecantë.

Mobilim i Personalizuar

Dyqani jone ofron nje larmishmëri mobiljesh që mund ti gjeni tek dyqani jon fizik dhe online. Nëse ju duhet dicka me specifike, na kontaktoni më poshtë, dhe do mundohemi qe t'ju përmbahemi kërkesave tuaja.
Cilësi e Garantuar

Ne jemi më te mirët kur vjen puna tek mobiljet, dekorimi i shtëpise dhe interior design, dhe kemi rreth 20 vite eksperiencë.

Punë e Personalizuar

Ne kemi si qëllim të përmbushim kërkesat e klientëve. Cdo detaji i kushtohet rëndesi deri sa ti afrohemi perfeksionit.

Transport i Shpejtë

Merrni porosinë ne më pak se tre ditë pune, me një cmim te arsyeshëm.

STILI

Stili jonë

Ne ofrojmë stile të ndryshme që pershtaten sipas preferencave tuaja. Ekipi yne synon që te punojnë bashkë me klientët për tu siguruar qe kërkesa e klientit të bëhet realitet. 

style-sect.jpg
PUNët

Klientët Tanë

Ne kemi punuar me disa nga kompanitë dhe bizneset më te njohura ne Shqipëri.

Swiss Diamond Hotel

Prishtinë, Kosovë

Një nga hotelet më të mëdha në Prishtinë. Përfshin bar restorant, pishinë të brëndshme, spa, qëndër fitnesi dhe shumë të tjera...

AMAZONIC

Tiranë, Shqipëri

Gjëndur mbrapa Stadiumit Air Albania, këtu mund të gjeni një larmishmëri gatimesh me një ambient tepër komod.

Mark Hotel

Tiranë, Shqipëri

Nje hotel luksoz me katër yje, gjëndur në autostradën Tiranë-Durrës në kilometrin e katërt. Nje vend ideal për tu relaksuar.

Itierra Bar Coffee

Tiranë, Shqipëri

Kjo kafe ofron një atmosferë të qetë, një menu të plotë dhe një staf miqesor.

SOFRA E ARIUT

Tiranë, Shqipëri

Tradita e vjetër Shqiptare, e sjellë në një stil të ri. Një nga restorantet më të njohura për gatime tradicionale Shqiptare.

Van Gogh Tirana

Tiranë, Shqipëri

Një restorant unik, dhe një vend i mrekullueshëm për të shijuar nje Drekë ose Darkë me miqtë ose familjen tuaj.