CASANOVA Living

Dyqani Online

MOBILJET

Mobiljet që Ofrojmë

Purchase from a wide variety of furniture, and have it delievered at your front door in record speed!

Showing all 3 results

PUNët

Klientët Tanë

Ne kemi punuar me disa nga kompanitë dhe bizneset më te njohura ne Shqipëri.

Swiss Diamond Hotel

Prishtinë, Kosovë

Një nga hotelet më të mëdha në Prishtinë. Përfshin bar restorant, pishinë të brëndshme, spa, qëndër fitnesi dhe shumë të tjera...

AMAZONIC

Tiranë, Shqipëri

Gjëndur mbrapa Stadiumit Air Albania, këtu mund të gjeni një larmishmëri gatimesh me një ambient tepër komod.

Mark Hotel

Tiranë, Shqipëri

Nje hotel luksoz me katër yje, gjëndur në autostradën Tiranë-Durrës në kilometrin e katërt. Nje vend ideal për tu relaksuar.

Itierra Bar Coffee

Tiranë, Shqipëri

Kjo kafe ofron një atmosferë të qetë, një menu të plotë dhe një staf miqesor.

SOFRA E ARIUT

Tiranë, Shqipëri

Tradita e vjetër Shqiptare, e sjellë në një stil të ri. Një nga restorantet më të njohura për gatime tradicionale Shqiptare.

Van Gogh Tirana

Tiranë, Shqipëri

Një restorant unik, dhe një vend i mrekullueshëm për të shijuar nje Drekë ose Darkë me miqtë ose familjen tuaj.